Pierwsze projekty

Witam wszystkich!

Dzisiejszego dnia zamieszczam dwa swoje pierwsze programy, na których szlifowałem podstawowe umiejętności. Dodatkowo do każdego projektu załączam opis procesu tworzenia danego projektu.

Jednym z programów jest prosta gra stworzona w HTML-u przy pomocy JavaScript i Canvas “Tank v.s. Cat”.

Cat v.s. Tank

Drugim programem jest kalkulator stworzony w języku C#, na którym w prostu sposób można objaśnić zasady programowania obiektowego

Kalkulator

Poligon – START!

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Pragnę wszystkich powitać na mojej stronie, poświęconej zagadnieniom programistycznym. Tytuł adekwatny do jej przeznaczenia, ponieważ tak jak żołnierze doskonalą i demonstrują swoje umiejętności na poligonach wojskowych, tak ja będę się starał podwyższać swoje umiejętności programistyczne.

Strona ta jest dla mnie osobistym polem doświadczalnym, jak również swojego rodzaju “PORTFOLIO”, bo jak najlepiej wykazać się jako programista, jeśli nie programując? 🙂

Będę się starał – jeśli tylko czas pozwoli – umieszczać na stronie zarówno swoje prace wraz z opisem ich tworzenia, jak i gotowe projekty z innych źródeł, dostępnych za darmo w internecie, a które myślę, mogą pomóc niejednemu programiście w nauce jak i w pracy.

To tyle tytułem wstępu i oczywiście zachęcam do przeglądania strony 🙂